preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Badalića Graberje Ivaničko

Login
Vremenik pisanih provjera

Anketa (mala)
Što mislite o kurikularnoj reformi?









Školsko zvono

 

Raspored informacija
Raspored informacija
Dejan Šiptar / datum: 12. 1. 2011. 14:10

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

 

PREDMETNA NASTAVA

 

UČITELJ/ICA

RAZRED

NASTAVA PRIJEPODNE

NASTAVA POSLIJEPODNE

Adamović, Damir

 

ponedjeljak 2. sat

8:35 - 9:20

srijeda 4.sat

15:45 - 16:30

Balažic Stjepanović, Sunčica

 

ponedjeljak 2. sat

8:35 - 9:20

ponedjeljak 2. sat

13.50._14.45.

Blažević, Ivica

6.b

utorak 4.sat   10:30 -11:15

 petak 5.sat     16:35 - 17:20

Cvanciger, Lana

8.a

četvrtak 3.sat

9:40 - 10:25 

četvrtak 5.sat

16:35 - 17:20

Herceg, Ana

 

petak 2. sat

8:35 - 9:20

utorak 3. sat

14:55 - 15:40

Horvatek, Antonija

 

ponedjeljak 3. sat

9:40 - 10:25

utorak 5. sat

16:35 - 17:20

Hudelist, Ana

 

četvrtak 4. sat

10:30 - 11:15

ponedjeljak 5. sat

16:35 - 17:20

Ivančan Kovčo, Ana

5.a

srijeda

9:40 - 10:25

utorak

15:45 - 16:30

Ivančić, Karmen

 

ponedjeljak

11:20 - 12:05

četvrtak

13:00 - 13:45

Juren, Danijela

7.a

Četvrtak

8.35-9.20

Ponedjeljak 15.45-16.30

Kolić, Mislav

8.b

Srijeda

 8:30 – 9:15

Srijeda

 14:55 – 15:40

Mandić, Irena

 

Četvrtak 13:00-13:45

Četvrtak 14:55-15:40

Penezić, Ana

6.a

ponedjeljak 4.sat

10:30 - 11:15

ponedjeljak 4.sat

15:45 - 16:30

Pokrajac, Marta

5.b

četvrtak

10:30-11:15

petak

14:55-15:40

Raičković, Bojan

 

petak 3.sat

9.40-10:25

srijeda 3.sat

14:55-15:40

Tovernić, Denis

 

četvrtak 6. sat

12:10 - 12:55

ponedjeljak 0. sat

 12:10 - 12:55

Zeljko, Mariela

7.b

ponedjeljak 4. sat, 10:30-11:15 i srijeda u 18:20

četvrtak 3. sat,  14:55-15:40

 

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

RAZREDNA NASTAVA

 

UČITELJ/ICA

RAZRED

NASTAVA PRIJEPODNE

NASTAVA POSLIJEPODNE

Barbara Kujundžija

1.a

 ponedjeljak 4.sat

10:30 - 11:15

četvrtak 3.sat

15:55 - 16:40

Marina Rajski

2.a

četvrtak 4.sat

10:30 - 11:15

 četvrtak 4.sat

16:45 - 17:30

Mira Canjek

2.b

 utorak 2.sat

8:35 - 9:20

četvrtak 5.sat

17:35 - 18:20

Petra Oreški

3.a

 utorak 4.sat

10:30 - 11:15

utorak 4.sat

16:45 - 17:30

Dejan Pavlek

3.b

 utorak 3.sat

9:40 - 10:25

utorak 3.sat

15:55 - 16:40

Branka Leljak

4.a

srijeda 4.sat

10:30 - 11:15

srijeda 4.sat

16:45 - 17:30

Mirjana Markovinović Vasiljević

4.b

srijeda 4.sat

10:30 - 11:15 

srijeda 4.sat

16:45 - 17:30

Brkanac,Gordana

 

utorak 6.sat

12:10 - 12:55

srijeda 3.sat

15:55 - 16:40

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

RAVNATELJICA

STRUČNA SURADNICA

 

Martina Novak

utorak 10:00 – 11:00

srijeda 18:00 – 19:00

Mira Bek Vujičić

utorak 18:00 – 19:00

srijeda 10:00 – 11:00

 

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju