Humanitarni koncert
Autor: Dejan Šiptar, 19. 2. 2018.

Poštovani ljudi dobra srca i volje!
Djevojčica na fotografiji zove se LEA MIRT. Lea će uskoro slaviti deveti rođendan. Učenica je 3. razreda Osnovne škole Josipa Badalića Graberje Ivanićko. Uključena je u projekt Zagrebačke županije "Prsten potpore" koji učenicima s poteškoćama omogućava pomoćnike u nastavi.
Lea boluje od cerebralne paralize i do prošle godine bila je potpuno vezana za kolica. Nakon 15 tjedana fizikalnih terapija u Poliklinici Glavić Lea je napravila prve samostalne korake, prestala je nekontrolirano lučiti slinu i poboljšao joj se govor.
26.veljače 2018. Lea kreće na novi ciklus fizikalnih terapija za koji je Leinim roditeljima potreban iznos od minimalno 120.000,00 kn.

Pozivamo vas da upoznate ovu veselu i dragu djevojčicu na humanitarnom događanju/koncertu koji organizira Osnovna škola Josipa Badalića Graberje Ivanićko dana 25.veljače 2018. s početkom u 18h u Sportskoj dvorani "Žeravinec" u Ivanić-Gradu. Poseban gost događanja bit će PETAR GRAŠO.
Pozivnica za događanje nalazi se u prilogu ovog maila.

Za one koji ne mogu doći na koncert, a žele pomoći Lei, donacije mogu uplatiti na broj računa:
IBAN: HR58 23400091510916775
(za inozemne uplate: SWIFT CODE: PBZGHR2X)
otvoren u Privrednoj banci Zagreb
Hvala svima u ime organizatora humanitarne akcije
 "Korak po korak za Leu"!

Martina Novak, ravnateljica OŠ Josipa Badalića Graberje Ivanićko

P.S. Molim vas, proslijedite ovu obavijest svima koje znate.smiley

Priloženi dokumenti:
Pozivnica_Lea_-_25.2.2018..pdf (705.40 KB)