Tulum s(l)ova
Autor: Dejan Šiptar, 2. 11. 2017.

I ove je godine u našoj školi održan noćni čitateljski susret za učenike 7. i 8. razreda. Tulum slova održao se 27.10. i trajao je od 18:30-19 sati. Sudjelovalo je 9 učenika iz 8.b razreda i jedna učenica iz 7.a, te 3 učitelja i 2 stručna suradnika i ravnateljica. Učenici su igrali društvene igre, družili se uz sokove i grickalice i čitali ulomke iz najdražih knjiga. Nakon čitanja uslijedilo je povezivanje s učenicima OŠ Šenkovec putem Skypea, koji su i sami u isto vrijeme provodili Tulum s(l)ova. Prije polaska kućama učenici su sudjelovali u kvizu, a neki su za postignuti rezultat osvojili i nagradu.