Prijevoz učenika iz Deanovca i Derežana
Autor: Damir Adamović, 19. 3. 2024.

Poštovani roditelji i učenici,

danas smo dobili obavijest da se ponovo otvara radilište kanalizacijskog sustavu na putu kojom prolazi naš školski autobus između Deanovca i Deražana. Zbog tih radova, naš školski autobus neće moći voziti uobičajenom rutom i dio učenika će morati koristiti druge autobusne stanice. Učenicima iz Deanovca (ul. Josipa Cobovića) najbliže stajalište će biti kod spomenika Josipa Badalića, dok će učenicima iz Derežana najbliže stajalište biti na križanju kod kuće obitelji Milošević.
Ujedno je ponovo otvorena cesta iz Deanovca prema Graberju (Ulica Josipa Badalića i Moslavačka ulica) i učenici koji stanuju na tom dijelu mogu normalno koristiti školski autobus.
Trenutno nemamo informaciju koliko dugo će trajati ovi radovi.

Na slici je crveno označena dionica na kojoj se izvode radovi, a zelene točke su navedena stajališta.