Autor: Damir Adamović, 6. 2. 2024.

Poštovani roditelji,

Osnovna škola Josipa Badalića planira pokrenuti organizaciju produženog boravka od školske godine 2024./2025. Da bismo mogli pokrenuti postupak prijave, potreban nam je broj učenika, stoga provodimo ovu anketu među zainteresiranim roditeljima. Produženi boravak bio bi organiziran za učenike razredne nastave (1. – 4. razred) i odvijao bi se u dvije smjene:

• od 7 do 12 sati kada su učenici poslijepodne na nastavi,
  • od 12 do 17 sati kada su učenici prijepodne na nastavi.

Naša pretpostavka je da bismo imali potrebu za jednom grupom učenika i u tom slučaju bi trebali zaposliti jednu učiteljicu. Ako bi Grad Ivanić-Grad bio spreman financirati plaću toj učiteljici, roditelji bi jedino pokrivali trošak dodatnih obroka. Učenici u produženom boravku bi i dalje imali pravo na besplatan obrok, a vjerujemo da bi trošak za dva dodatna obroka bio u rasponu između 2-3 €/dan.

Ako ste zainteresirani za produženi boravak, molimo vas da ispunite obrazac na navedenom linku:

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji,

Damir Adamović