Sportski dan 2024.
Autor: Damir Adamović, 20. 6. 2024.

U srijedu, 19. lipnja 2024., imali smo dan pun aktivnosti. Roditelji i učenici razredne nastave sudjelovali su u projektu “Pješačenjem do zdravlja“, a učenici predmetne nastave su odradili finale natjecanja u kvizu znanja i finalnu utakmicu školskog nogometnog prvenstva. Predstavnici razreda za kviz bili su: Mihael Bartolić iz 5.a, Ivan Stanić iz 6.a, Gabriela Mirčetić iz 6.b, Antonio Piličić iz 7.a i Maja Petrović iz 8.a. Pobjednik ove godine je Antonio. U nogometnom finalu snage su odmjerili 6.a i 7.a. Nakon napete utakmice, pobjednika su odlučili penali, a ove godine je to 6.a. Hvala svim učenicima koji su sudjelovali kao natjecatelji ili navijači, a posebna zahvala ide svim roditeljima koji su nam se pridružili.

Galerija slika