Kraj nastavne godine
Autor: Damir Adamović, 17. 6. 2024.

Poštovani učenici i roditelji,

približava nam se kraj još jedne nastavne godine. Pred nama su još neke aktivnosti prije nego što krenemo na zasluženi odmor.

Posljednje dane ćemo iskoristiti za jačanje sportskih, likovnih, glazbenih i ostalih sadržaja kako bismo potaknuli druženje u prijateljskoj i opuštenoj atmosferi.

U srijedu, 19. lipnja 2024., u sklopu projekta “Pješačenjem do zdravlja“ učenici razredne nastave će razvijati ovu zdravu naviku u periodu od 18 do 19 h. U isto vrijeme, učenici predmetne nastave će imati finalni kviz znanja i finalnu utakmicu nogometnog prvenstva. Molimo učenike da povedu i svoje roditelje kako bi zajednički proveli sve aktivnosti.

U četvrtak, 20. lipnja 2024., u 18 h ćemo u sklopu projekta “Nesebični selfie“ otvoriti izložbu učeničkih radova i u 18:30 krećemo sa završnom predstavom i karaokama. Molimo roditelje da nam se pridruže u što većem broju.

Kako tijekom ta dva dana neće biti organiziran prijevoz učenika, učenici čiji roditelji neće prisustvovati događajima ili nisu u mogućnosti organizirati prijevoz, nisu obvezni dolaziti u školu.

U petak, 21. lipnja 2024., je posljednji nastavni dan. Tog dana svi učenici moraju vratiti udžbenike koji nisu radnog karaktera.

Učenici razredne nastave bit će u školi od 7:45 do 9:30 sati. Autobusi kreću s polaznih stanica u 7:05 i voze učenike doma nakon završetka nastave.

Učenici predmetne nastave bit će u školi od 9:30 do 11:15 sati. Autobusi kreću s polaznih stanica u 8:50 i voze učenike doma nakon završetka nastave.

Ravnatelj Damir Adamović