Izvanučioničkoj nastavi u Mariji Bistrici, Krapini i Termama Jezerčice
Autor: Damir Adamović, 14. 6. 2024.

U utorak, 11.6.2024., učenici 5.a, 6.a i 6.b razrednog odjeljenja bili su na izvanučioničkoj nastavi u Mariji Bistrici, Krapini i  Termama Jezerčice.

Prvo su obišli naše najpoznatije marijansko svetište, Svetište Majke Božje Bistričke, a potom se posjetio muzej u sklopu rodne kuće Ljudevita Gaja u Krapini. Vrhunac obrazovnog dijela izvanučioničke nastave  bio je muzej Kraneamus – Muzej krapinskog neandertalca. Uz pomoć stručnog vodstva, učenicima je ispričana priča o svemiru od njegova postanka do današnjeg vremena.

Za kraj izvanučioničke nastave ostavljen je posjet Termama Jezerčice gdje su učenici uživali u termalnoj vodi i svim dostupnim vodenim sadržajima tog prekrasnog Vodenog parka.

Učitelj Mislav Kolić

Galerija slika