Prijevoz učenika Caginec, Prkos i Derežani
Autor: Damir Adamović, 21. 5. 2024.

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo vas da smo danas dobili informaciju od izvođača radova kako sutra, 22. svibnja 2024., započinju radovi u Omladinskoj cesti u Cagincu, zbog čega naš školski autobus neće moći prolaziti ni već izmijenjenom rutom. Zbog toga svi naši učenici iz tog područja moraju od sutra čekati autobus na stajalištu u Cagincu (kod Ratkovića). Jednako tako, dio učenika iz “južnog“ dijela Derežana morat će čekati autobus na križanju kod obitelji Milošević.

Prema sadašnjim informacijama, tek u ponedjeljak bi se trebala pustiti u promet ulica Tome Ludvaića i u tom slučaju naš bi se autobus mogao ponovo voziti svojom početnom rutom. Konačnu obavijest ćemo postaviti do petka.

Priloženi dokumenti:
01.png (238.35 KB)