Datum objave: 10. listopada 2023.
Kategorija: Naslovnica

Sabirna akcija “Solidarnost na djelu 2023“

Crveni križ organizira sabirnu akciju “Solidarnost na djelu 2023“ pod nazivom “Ne dvoji! Za drugog izvoji“. Akcija će se provoditi 12. listopada 2023., te možete donirati odjeću, obuću, hranu i novac i to u skladištu u Ivanić – Gradu, Školska 20.

Naši učenici će se moći priključiti akciji novčanim donacijama koje će se prikupljati u periodu od 12. do 25.10.2023. Svoje donacije mogu predati razrednicima. Doniranim novcem Crveni križ će nabaviti pakete za najugroženije učenike naše škole.

Ravnatelj Damir Adamović

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...