Datum objave: 17. listopada 2023.
Kategorija: Naslovnica

Obavijest roditeljima Deanovca i Derežana

Poštovani roditelji,

danas su započeli radovi na kanalizacijskom sustavu u Deanovcu i Derežanima. Zbog tih radova, naš školski autobus neće moći voziti uobičajenom rutom i dio učenika će morati koristiti druge autobusne stanice. Učenicima iz Deanovca (ul. Josipa Cobovića) najbliže stajalište će biti kod spomenika Josipa Badalića, dok će učenicima iz Derežana najbliže stajalište biti na križanju kod kuće obitelji Milošević.

Prema najavama izvođača, radovi na tom potezu će trajati barem do kraja godine. Ako se tijekom vremena pojavi neka alternativna mogućnost, obavijestit ćemo vas na mrežnoj stranici škole.

Na slici je crveno označena dionica na kojoj se izvode radovi, a zelene točke su navedena stajališta.

Ravnatelj Damir Adamović

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...