Datum objave: 6. srpnja 2023.
Kategorija: Naslovnica

Nagrade za odličan uspjeh

U utorak, 4. srpnja 2023., posebno uspješne učenice i učenici su dodatno nagrađeni. U 4.a razredu, troje učenika je nagrađeno knjigama za odličan uspjeh s prosjekom 5,0 tijekom četiri godine školovanja. To su: Mihael Bartolić, Matej Kruljac i Vid Vuković. U 8.a i 8.b razredu ukupno je jedanaest učenica i učenika nagrađeno knjigama za odličan uspjeh tijekom svih osam godina školovanja. U 8.a to su: Tea Ačkar, Ivana Jaković, Dorijan Jerković, Vito Lovreković, Deni Pršo i Ilija Šimić. U 8.b to su: Matija Dončić, Lea Mirt, Lorena Prugovečki, Lorena Rendulić i Anamarija Stanko.

Ravnatelj Damir Adamović

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...