Datum objave: 4. srpnja 2023.
Kategorija: Naslovnica

Maca papučarica u 2.a

Tijekom travnja, svibnja i lipnja, učenici 2.a su radili na projektu Maca Papučarica. Najprije smo obradili lektirno djelo. Nakon toga smo povezali HJ i PID, tema: Moje mjesto i nakon obilaska mjesta u kojima živimo, na likovnom uradili kolažom Naše mjesto – selo Mace Papučarice. Također smo na LK zamišljali kako izgleda Maca Papučarica te kako izgledaju papuče koje ona radi za djecu iz sela pa smo sve to izradili. Na kraju smo dramatizirali tekst Maca Papučarica i podijelili uloge svima učenicima 2.a. Na našu malu predstavu pozvali smo učenike prvog razreda i odglumili to za njih.

Učiteljica Branka Leljak

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...