Datum objave: 25. rujna 2023.
Kategorija: Naslovnica

Kvizna večer

U srijedu, 27.9.2023., organiziramo prvu "Kviznu večer" u ovoj školskoj godini. Pozvani su svi učenici predmetne nastave koji se planiraju pridružiti izvannastavnoj aktivnosti "Kviz škola", ali slobodno nam se mogu pridružiti i ostali učenici. Možete sudjelovati u kvizovima pojedinačno ili u timovima od dva do četiri člana. Također, pozivamo sve roditelje da nam se pridruže i pomognu nekom od timova. Ovaj put ćemo se kratko upoznati s planiranim aktivnostima za ovu školsku godinu i organizirati natjecanje uz "bogate" nagrade na teme: Hrvatska nogometna reprezentacija – Vatreni, Hrvatski olimpijci, Minecraft i Opća povijest. Termin održavanja je od 17:30 do 20:00. Kroz kvizove će vas voditi Mislav Kolić i Damir Adamović.

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...