Dana su se naši učenici 1.a, 1.b i 2.a priključili ovom likovnom natječaju. Za svaki njihov crtež bit će zasađeno jedno novo stablo. Nadamo se da smo na taj način barem malo doprinijeli očuvanju naših šuma.
Više o natječaju možete pronaći ovdje:

Dana su se naši učenici 1.a, 1.b i 2.a priključili ovom likovnom natječaju. Za svaki njihov crtež bit će zasađeno jedno novo stablo. Nadamo se da smo na taj način barem malo doprinijeli očuvanju naših šuma.
Više o natječaju možete pronaći ovdje:

Poštovani učenici i roditelji, podjela svjedodžbi održat će se u srijedu, 1. srpnja, prema sljedećem rasporedu:• 9:00 – razredna nastava• 9:30 – predmetna nastava Učenici i roditelji koji nisu u mogućnosti preuzeti svjedodžbe navedenog dana, mogu to učiniti naknadno u...
pozivamo Vas na prvi roditeljski sastanak, koji će se održati: u četvrtak, 25. lipnja 2026. u 18:00 sati u prostorijama škole Molimo Vas da sa sobom ponesete kemijsku olovku.
U sklopu projekta „Ovo sam ja“ u našoj školi predavanje je održala Ivana Garašić. Svojim zanimljivim i interaktivnim predavanjem približila nam je emocionalni razvoj darovite djece i kako se nositi s razredom punim različitosti.Ivana Garašić je klinička psihologinja i...