Datum objave: 14. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Izvanučioničkoj nastavi u Mariji Bistrici, Krapini i Termama Jezerčice

U utorak, 11.6.2024., učenici 5.a, 6.a i 6.b razrednog odjeljenja bili su na izvanučioničkoj nastavi u Mariji Bistrici, Krapini i  Termama Jezerčice.

Prvo su obišli naše najpoznatije marijansko svetište, Svetište Majke Božje Bistričke, a potom se posjetio muzej u sklopu rodne kuće Ljudevita Gaja u Krapini. Vrhunac obrazovnog dijela izvanučioničke nastave  bio je muzej Kraneamus – Muzej krapinskog neandertalca. Uz pomoć stručnog vodstva, učenicima je ispričana priča o svemiru od njegova postanka do današnjeg vremena.

Za kraj izvanučioničke nastave ostavljen je posjet Termama Jezerčice gdje su učenici uživali u termalnoj vodi i svim dostupnim vodenim sadržajima tog prekrasnog Vodenog parka.

Učitelj Mislav Kolić

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...