Datum objave: 19. listopada 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Terenska nastava 1.a, 1.b i 2.a – Stari mlin Kunek

Povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje učenici prvih i drugog razreda proveli su u petak 18. listopada nastavu izvan škole na imanju Stari mlin Kunek.  Učenici su uz vodstvo obišli imanje, razgledavali su i hranili životinje te mljeli žito u starom mlinu. Sudjelovali su u radionici miješenja i pečenja peciva i kruha koje su kasnije i kušali. U slobodnom vremenu igrali su se na dječjem igralištu. Mnoga su djeca dio svog kruščića ponijela kući ne bi li obradovali brata ili sestru, a veliki dio se poželio vratiti na imanje sa svojim roditeljima.

Učiteljice Marina, Tamara i Mira

Terenska nastava 5. – 8. razreda u Đurđevac

U utorak, 15.10.2024. učenci 5., 6., 7. i 8. razreda u sklopu terenske nastave posjetili su grad Đurđevac, utvrdu Stari grad, zoološki vrt i Posjetiteljaki centar.  Nakon ručka prošetali su geografsko-botaničkim rezervatom Đurdevačkim pijescima te nakon toga posjetili...