Školska zadruga "Višnja"
Autor: Dejan Šiptar, 9. 11. 2020.

Od ove školske godine s radom je započela Školska zadruga „Višnja“. Voditeljica zadruge je učiteljica Ana Ivančan Kovčo. U petak 7.11.2020. je održana prva zadružna aktivnost, sadnja 30 sadnica voćaka višanja. U sadnji su sudjelovali: Filip Kolaković, Petra Kovčo i Leona Tkalčić, učenici 5.a razreda te Lorena Rendulić, Lorena Prugovečki i Matija Dončić, učenici 6.b razreda. Učenici su bili vrlo aktivni i učinkoviti u postupku sadnje.

U drugom dijelu sadnje sudjelovali su djelatnici tvrtke AstraZeneca koja je ujedno i donirala sadnice voćaka našoj školi. Hvala im na donaciji i angažmanu oko sadnje!

Hvala i susjednim školama na posudbi alata za sadnju.

Foto-galerija