Autor: Dejan Šiptar, 8. 12. 2018.

Osnovna škola Josipa Badalića Graberje Ivanićko

Graberje Ivanićko, Zagrebačka 11

Tel. 2830 154 i 2820 110

E- mail: ured@os-jbadalica-graberjeivanicko.skole.hr

Klasa. 112-01/18-01/21

Urbroj: 238/10-10/01-18-01

U Graberju Ivanićkom, 8.12. 2018.

Hrvatski zavod za zapošljavanje

Ivanić – Grad

E – mail:darko.ozetski@hzz.hr

natječaj za:

• učitelja razredne nastave (m/ž) na određeno vrijeme (zamjena do najduže 9.1.2024.) - 1 izvršitelj - puno radno vrijeme.

Uvjeti:

Stručna sprema i ostali uvjeti propisani člankom 105. i 106.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87./08., 86./09., 92./10.,105./10., 90/11., 16/12., 86/12. 94/13.,152/14. 7/17. i 68/18.), i Pravilnikom  o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN br. 47/96. i 56/01.)

Rok za podnošenje prijave: 8.-15.12.2018. godine.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: životopis, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, domovnicu, uvjerenje o neosuđivanosti za kaznena djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 6 mjeseci te elektronički zapis o radnom stažu.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete, za ostvarivanje prava prednosti dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, kao i sve dokaze o priznatom statusu prema posebnom propisu na kojeg se poziva.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, 121/17) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola sukladno čl.13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za korištenje osobnih podataka radi provedbe natječajnog postupka za zapošljavanje. Osobni podaci neće se koristiti u druge svrhe.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Obavijest kandidatima 15 dana od dana izbora  putem web stranice škole.

Ravnateljica:

Martina Novak.v.r