14.Memorijal Rudolfa Perešina
Autor: Martina Novak, 9. 11. 2018.

Učenici naše škole bili su uključeni u događanja povodom 14. Memorijala Rudolfa Perešina.
25.listopada 2018. učenici sedmih razreda su na Sportskom parku Zelenjak u Ivanić-Gradu sudjelovali na edukativnom satu povodom Memorijala.
28.listopada 2018.učenica Lana Stipčić je na središnjem događanju u Društvenom domu u Cagincu čitala literarni rad Moja domovina. Tijekom događanja svi su sudionici i posjetitelji mogli razgledati izložbu učeničkih radova u sklopu koje su bili izloženi i likovni radovi učenika naše škole. Autori likovnih radova bili su: Janko Jelača, Neo Prugovečki, Florijan Kroupa, Nela Trnčić i Paola Špoljarec.
Grad Ivanić-Grad je za učenike koji su bili autori likovnih i literarnih radova pripremio nagradni izlet u Veliku Goricu i Gornju Stubicu. Učenici su na izletu bili 6.studenog 2018.

Priloženi dokumenti:
20181106_131223.jpg (1.81 MB)