Zimski treninzi 2017/2018 i upisi u Biciklistički klub“Ivanić“
Autor: Dejan Šiptar, 10. 11. 2017.

Biciklistički klub "Ivanić" iz Ivanić-Grada poziva sve zainteresirane učenike 5-8 razreda osnovne škole koji se žele aktivno baviti cestovnim biciklizmom da se upišu u klub.

Učenici se mogu upisati u klub svaki ponedjeljak na treningu koji se održava u staroj školskoj sportskoj dvorani u Ivanić-Gradu (kraj Srednje škole Ivan Švear) od 20.00  do 21.00 h.

Prvi trening održati će se 13.11.2017.g.

Na trening treba doći u uobičajenoj sportskoj opremi za tjelesni odgoj i to 15 minuta prije početka treninga (19:45). Treneri u klubu su:

• 098 9397 105 - Andrija Matković
  • 098 182 6560 - Ivica Krsnik
  • 091 502 7690 - Dejan Čičak

Sve ostale podatke vezane za treninge i natjecanja, zainteresirani učenici mogu saznati svaki ponedjeljak na treningu ili na gore navedene brojeve telefona trenera odnosno na e-mail: info@bk-ivanic.hr.

Sve informacije o radu kluba mogu se naći na web stranicama kluba: www.bk-ivanic.hr