Jumicar
Autor: Dejan Šiptar, 11. 5. 2017.

U prijepodnevnoj smjeni 11.5.2016. naša je škola bila domaćin "Programa prometne kulture za najmlađe - Jumicar".

Učenici drugih i trećih razreda naše škole sudjelovali su u nizu aktivnosti vezanih uz prometni odgoj: predavanju o prometnim pravilima, predavanju o pružanju prve pomoći i u učenicima najzanimljivijem dijelu - vožnji autića po postavljenom poligonu.
Asistentice u provođenju programa bile su učenice 8.a razreda: Anđela Najdić, Laura Andrijević, Ines Tovernić i Mihaela Mrkonjić koje su izvrsno odradile zadatak.
Zahvaljujemo Gradskom društvu Crvenog križa Ivanić-Grad i zamjeniku gradonačelnika Željku Posiloviću na potpori u održavanju programa.
Foto-galerija.