Terenska nastava u Vukovaru
Autor: Dejan Šiptar, 15. 12. 2016.

Dana 8.12. učenici osmih razreda uputili su se na dvodnevnu terensku nastavu u Grad heroja, Vukovar. Po dolasku učenici su posjetili Dvorac Eltz i  Muzej vučedolske kulture. Nakon toga su imali predavanje o Domovinskom ratu. Popodne su šetali  centrom grada dok su večer  proveli zabavljajući se  sa svojim prijateljima u disku. Sljedeći dan krenuli su u obilazak Opće bolnice Vukovar, Spomen doma Ovčara, Memorijalnog groblja žrtava Domovinskog rata te Memorijalnog centra Domovinskog rata. Za kraj se održao natjecateljski kviz u kojem su predstavnici naše škole osvojili drugo mjesto.

Posjetite i foto-galeriju.