Obavijest roditeljima i učenicima Deanovca i Derežana
Autor: Damir Adamović, 16. 2. 2024.

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo vas da je, zbog radova na kanalizacijskom sustavu, od danas zatvorena Ulica Josipa Badalića i Moslavačka ulica. Zbog navedenog naš školski autobus neće moći koristiti uobičajenu rutu.

Na priloženoj slici, crvenom bojom označena je dionica na kojoj se izvode radovi, dok je zelenom točka označeno jedino stajalište koje će biti dostupno autobusu za učenike s tog područja.

U isto vrijeme, Ulica Josipa Cobovića i Derežani su otvorene za promet, što će djelomično normalizirati prijevoz za učenike koji stanuju na tom području.

Molimo vas za razumijevanje jer će sigurno doći do kašnjenja u prijevozu školskim autobusom. Prema izjavi izvođača radova, očekuje se da će radovi trajati najmanje mjesec dana.

Hvala na suradnji,

ravnatelj Damir Adamović