Početak nove nastavne godine
Autor: Damir Adamović, 29. 8. 2023.

Poštovani učenici i roditelji,

u ponedjeljak 4.rujna 2023. počinje nova nastavna godina. Prvi tjedan su učenici predmetne nastave u jutarnjoj smjeni, a učenici razredne u poslijepodnevnoj.

Prvi dan su učenici predmetne nastave u školi od 7:45 do 10:40. Školski autobusi kreću s polaznih stanica u 7:05h. Za prvi dan nastave učenici trebaju ponijeti praznu školsku torbu, pernicu i informativku.

Naši prvašići, u pratnji roditelja, trebaju doći u školu u 14:00h i u školi će biti do 15:00h. U školu trebaju ponijeti praznu školsku torbu i pernicu.

Učenici 2. do 4. razreda su u školi od 14:00 do 16:40. Školski autobusi kreću s polaznih stanica u 13:15h.  Za prvi dan nastave učenici trebaju ponijeti praznu školsku torbu, pernicu i informativku.

Sve ostale informacije vezane uz organizaciju nastave učenici će dobiti prvog dana u školi.

Prehrana će u školi biti organizirana od utorka 5.rujna.

Želim svima nama uspješnu i sretnu novu školsku godinu!

Ravnatelj Damir Adamović