Izvanučionička nastava 3.a i 4.a
Autor: Dejan Šiptar, 30. 3. 2023.

Trećaši i četvrtaši posjetili su Grafički zavod Hrvatske, pogledali kazališnu predstavu mala Frida u Gradskom kazalištu Žar - ptica te obišli Meteorološku postaju Maksimir. Vidjeli su kako nastaju njihovi udžbenici od pripreme u tisku pa do dostave na njihove školske klupe. Pogledali su predstavu satkanoj na istinitoj priči o djevojčici Fridi koja je osjetila na vlastitoj koži što to znači biti drugačiji od drugih. Svoje teoretsko znanje o bilježenju meteoroloških podataka obogatili su vlastitim iskustvom u Meteorološkoj postaji Maksimir. U svemu tome budnim okom su ih pratili učiteljice Mira i Marina te pomoćnik u nastavi Marko.

Učiteljica Marina Rajski