Školsko natjecanje iz Matematike
Autor: Dejan Šiptar, 27. 1. 2023.

Dana 26. siječnja 2023.  u školi je održano školsko natjecanje iz Matematike. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno pet učenika, od toga četiri učenika četvrtog razreda i jedna učenica petog razreda. Iz četvrtog razreda na natjecanju su sudjelovali: Andrija Cundić, Mihael Bartolić, Anto Komšo i Vid Vuković, a iz petog razreda Gabriela Mirčetić.

Čestitke svim učenicima koji su pristupili školskom natjecanju te njihovim mentorima učiteljici Miri Canjek i Antoniji Horvatek. Nadamo se da će neki od njih biti pozvani na županijsku razinu natjecanja koja će se 1. ožujka 2023. održati u Osnovnoj školi Posavski Bregi.