Terenska nastava 2.a i 3.a
Autor: Dejan Šiptar, 23. 1. 2023.

U petak 20.1.2023. učenici 2.a i 3.a razreda su bili na terenskoj nastavi u Ivanić-Gradu. Posjetili su radio postaju, Muzej Ivanić-Grada: pogledali su izložbu Školstvo u Ivanić-Gradu od 1750. do 1918. godine, te su sudjelovali na radionici. Učenici 2.a obišli su autobusni i željeznički kolodvor. Učenici 3.a su imali organizirani razgled grada pod stručnim vodstvom te su posjetili postolarsku radnju Kruh-Vuk. Učenicima su sve navedene aktivnosti bile zanimljive. Vidjeli su, saznali i naučili puno novih podataka. Na Obiteljskom radiju su se uživo uključili u program i snimili emisiju Djeca i mladi na radiju.

Zahvaljujemo svima koji su nas ugostili i potrudili se da nam ova terenska nastava omogući da naučimo što više i da se zabavimo.

Učiteljice Marina Rajski i Branka Leljak