Dan sjećanja
Autor: Dejan Šiptar, 17. 11. 2022.

18. studenoga Republika Hrvatska obilježava sjećanje na jedan od najtragičnijih dana u hrvatskoj povijesti, dan kada je nakon tromjesečne neprijateljske opsade slomljen otpor hrvatskih branitelja u Vukovaru. U spomen na stradanje Vukovara i njegovih stanovnika u obrambenom Domovinskom ratu Hrvatski sabor je 18. studenoga proglasio državnim praznikom i od prošle godine taj je dan neradan dan.

Povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata, dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, u školi se uređeni prigodni panoi i predsjednici svih razrednih odjela su zapalili svijeće kao iskaz sjećanja i poštovanja prema svim žrtvama stradalima u Domovinskom ratu.

Ravnateljica Martina Novak