Tjedan školskog doručka
Autor: Martina Novak, 17. 10. 2022.

U tjednu od 10. do 14. listopada 2022. u našoj je školi obilježen Tjedan školskog doručka. Aktivnosti su provedene s učenicima razredne nastave u prijepodnevnoj smjeni.

Dan u školi je započinjao vježbanjem u hodnicima škole, u prizemlju i na katu. Vježbanje su vodili učenici: Karlo Šarec, Luka Barukčić, Anto Komšo, Tomislav Dabac, Miroslav Bojić, Stjepan Hanžek, Fran Havliček i Leon Marinić.

Djevojčice: Emma Smetko, Klara Huzanić, Gloria Jelača, Hana Novoselec, Lana Štos, Vanessa Smetko i Matea Razum sudjelovale su u pripremi zdravih obroka za sve učenike razredne nastave.

Za kraj tjedna djevojčice su za sve učenike razredne nastave ispekle vafle i učenicima prvog razreda podijelile slikovnicu autorice Katarine Halužan „Kako su Dora i Mario spasili hranu“.

Aktivnosti je s učenicima koordinirala ravnateljica Martina Novak uz pomoć učitelja i učiteljica razredne nastave i učitelja predmetne nastave koji rade u razrednoj nastavi.

Velika pohvala svim učenicima i učenicama, a posebno onima koji su provodili aktivnosti.

Ravnateljica Martina Novak