Obavijest – udžbenici i drugi obrazovni materijali
Autor: Martina Novak, 15. 7. 2021.

Udžbenici za sve obvezne i izborne nastavne predmete koji će se koristiti u školskoj godini 2021./2022. financiraju se iz državnog proračuna i nabavljaju se preko škole. Za pojedine nastavne predmete bit će korišteni rabljeni  udžbenici. Učenici će udžbenike s omotima preuzeti prvi dan nastave u novoj školskoj godini.

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, atlase, ispite, likovne mape i dr.) u iznosu od 88,00 kn po učeniku sufinancira Grad Ivanić-Grad. Ostatak iznosa financiraju roditelji samostalno. Zadaci za vrednovanje učeničkih postignuća kupuju se isključivo preko škole.

Učenici čiji su roditelji na suglasnosti (koju su učenici nosili u školu zadnji dan nastave ili na podjelu svjedodžbi) označili da su zainteresirani za nabavu preko škole će druge obrazovne materijale, uključujući i omote, dobiti u školi. Ostali roditelji samostalno nabavljaju druge obrazovne materijale.

Popis drugih obrazovnih materijala nalazi se u nastavku ove obavijesti.

Ravnateljica Martina Novak