Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu
Autor: Martina Novak, 5. 1. 2021.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

prije svega želim vam sve najbolje u godini koja nam je tek počela, a već nam je puno toga donijela. Želim nam svima mirno tlo, zdravlje, sreću i da se što uspješnije nosimo s izazovima pred nama.

Nastava u drugom polugodištu počinje 18.siječnja 2021. za učenike od 1. do 4.razreda u jutarnjoj smjeni, a za učenike od 5. do 8. razreda u popodnevnoj smjeni prema redovnom rasporedu sati. Nastava u jutarnjoj smjeni počinje u 7.45 h, a u popodnevnoj u 13.00 h. Školski autobusi voze prema redovitom rasporedu.

U slučaju bilo kakve promjene bit ćete obaviješteni putem web stranice škole 16.siječnja 2021.

Ugodan ostatak zimskih praznika želi vam

ravnateljica Martina Novak