Ne zaboravite porazgovarati
Autor: Dejan Šiptar, 4. 1. 2021.

U nadi da će nam svima nova 2021. godina biti sretnija i mirnija, s vama dijelimo publikaciju koju je izradio tim Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba “Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa”. Ne zaboravimo da je, osim fizičke zaštite, izuzetno važno djeci pružiti i psihološku sigurnost. Ova publikacija u tome može roditeljima biti dobar i koristan alat. Interaktivna je te uz savjete o tome kako razgovarati s djecom i kako se ponašati u slučaju potresa, predlaže i konkretne aktivnosti s djecom.